Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 5 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.01

Opis stanowiska

specjalista Nowy Sącz, pracownik biurowy Nowy Sącz

  • Udział w procesach związanych ze sprzedażą nieruchomości,
    opracowywanie niezbędnych dokumentów zgodnie z obowiązującą procedurą
    przetargową;
  • Udział w procesach związanych z wynajmem
    nieruchomości, opracowywanie niezbędnych dokumentów zgodnie z
    obowiązującą procedurą przetargową;
  • Prowadzenie, uzupełnianie i aktualizacja baz danych z obszaru nieruchomości, w szczególności baz dot. umów najmu i dzierżawy;
  • Obsługa umów najmu i dzierżawy: kontakty z kontrahentami, waloryzacja czynszów najmu, monitorowanie zobowiązań;
  • Prowadzenie regulacji stanów prawnych nieruchomości;
  • Opracowywanie projektów umów, uchwał i regulaminów wewnętrznych z obszaru nieruchomości;
  • Przygotowywanie informacji i dokumentacji dotyczących stanu prawnego nieruchomości;
  • Współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi w kwestii organizacji wycen nieruchomości;
  • Współpraca z Działem Prawnym w zakresie związanym z nieruchomościami.
Wymagania

Wykształcenie wyższe prawnicze;
Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze gospodarowania i obrotu nieruchomościami;
Znajomość przepisów prawnych z zakresu gospodarowania i obrotu nieruchomościami,
umiejętność prowadzenia spraw związanych z regulacją stanu prawnego nieruchomości,
doświadczenie w zakresie negocjowania i obsługi umów najmu i dzierżawy;
Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
Oferujemy

umowę o pracę,
możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
opiekę medyczną,
pakiet socjalny

Ważne do: 2020.02.01, wyświetleń: 176

nr ogłoszenia: 1130